Dzieci z przedszkola MAŁY ŻACZEK zaprezentowały program artystyczny z okazji dnia mamy i taty. Dzieci tańczyły, śpiewały, recytowały, a wszystko to by pokazać rodzicom jak bardzo ich kochają. Urocze występy przedszkolaków zostały nagr odzone brawami, a następnie dzieci razem z rodzicami udali się na poczęstunek.

Dnia 21.11.2014 odbyło się uroczyste przyjęcie dzieci do przedszkola Mały Żaczek. Po części artystycznej wykonanej przez dzieci nastąpiło uroczyste pasowanie ołówkiem przez panią dyrektor. Dzieci otrzymały tego dnia pamiątkowe dyplomy.

Bardzo miłym dniem okazał się 5.12.2014 kiedy to dzieci z naszego przedszkola odwiedził Mikołaj wręczając drobne upominki.

Świąteczna atmosfera zawitała już 19.12.2014. Przedszkolaki wystawiły jasełka po czym razem z rodzicami kolędowali i oczekiwali na ponowne spotkanie z Mikołajem.

Grupa teatralna 14.01.2015 wystawiła dzieciom bajkę Kot w butach.

Uroczysta akademia z okazji dnia Babci i Dziadka odbyła się 23.01.2015.
Przedszkolaki odwiedziły kino 26.01.2015 na projekcje bajki Zakochany Wilczek.

Przedszkole "Mały żaczek" w tym roku otwiera grupę zerową. Serdecznie zapraszamy!

grupa zerowa